Bertě nezbylo než tiše závidět.
úterý 9. dubna 2013
Na merino?
Sice mu nějaký čas trvalo osmělit se, asi i proto, že při delším odchodu košík ukládám do výšky, ale přece jen mu to nedalo. Jen jsem se šla napít ;) Měkká Lada a téměř dokončený pléd - pohodlí nade vše!
Bertě nezbylo než tiše závidět.
Bertě nezbylo než tiše závidět.
Štítky:
home sweet home,
our pets
Růže
Tahle jedna se sušila už dlouho sama samotinká. A takhle dopadla. Pachatel/é se ani nesnažili ukrýt zbraň. :)
Štítky:
parenthood
pondělí 8. dubna 2013
Nákup
Včera se mi opravdu zadařilo. Přesně to jsem chtěla. Dokonce i v celkem přebraných velikostech jeden správný kus zbyl. Tričku taky nešlo odolat. Dnes jsem dokoupila svetýrek.
Tak už zbývá jen pořídit sukni, kalhoty, triko s dlouhým rukávem, další triko s krátkým rukávem, jarní šálku, boty k sukni, boty ke kalhotám... :)
Každopádně mě potěšilo, že jsem se MDMD celkem trefila do vkusu a udělala jí tak radost ;)
Tak už zbývá jen pořídit sukni, kalhoty, triko s dlouhým rukávem, další triko s krátkým rukávem, jarní šálku, boty k sukni, boty ke kalhotám... :)
Každopádně mě potěšilo, že jsem se MDMD celkem trefila do vkusu a udělala jí tak radost ;)
Štítky:
parenthood,
shopping
Víkend
Tento víkend patřil mezi ty rušnější. V pátek MDH vyrazil s MDOD do Brna na oční kliniku a já s MLT na oslavu narozenin jejich spolužačky ze školky. Doma pak fofrem večeři a držkovou polévku na sobotu, aby MDH po návratu nestrádal hlady. V sobotu ráno jsem s klukama odjela přes celou Prahu na fotbalový zápas. Jo jo už je to tady - sezona v plném proudu. A takto bude už každý víkend... Ještě, že se člověk díky tomu dostane na místa, kam by jinak vlastně vůbec neměl důvod se podívat - fotku rotundy svaté Máří Magdaleny jsem nedopatřením smazala ach jo ;)
Cestou domů oběd u McD a nákup dárků na nedělní oslavu, tentokrá kamaráda z téže školky. V neděli bylo slíbené kuře s nádivkou a šup na párty. Ta se konala v poměrně vzdáleném OC a plánovaná byla na čtyři hodiny. Já po odevzdání dětí dojela na Staromák zařídit cosi pro MDB a po návratu jsem ještě stihla nějaké nákupy a kávičku s další spřátelenou matkou. Doma už jen večeře a žehlení :)
Cuketová polévka je velmi snadná ;)
cibule a česnek na másle
nastrouhaná cuketa
rozvařit - přihodila jsem kostku zeleninového bujonu
a rozmixovat - než jsem nastartovala mobil k focení už byla v talířích a nechtěli půjčit ...
Cestou domů oběd u McD a nákup dárků na nedělní oslavu, tentokrá kamaráda z téže školky. V neděli bylo slíbené kuře s nádivkou a šup na párty. Ta se konala v poměrně vzdáleném OC a plánovaná byla na čtyři hodiny. Já po odevzdání dětí dojela na Staromák zařídit cosi pro MDB a po návratu jsem ještě stihla nějaké nákupy a kávičku s další spřátelenou matkou. Doma už jen večeře a žehlení :)
Cuketová polévka je velmi snadná ;)
cibule a česnek na másle
nastrouhaná cuketa
a rozmixovat - než jsem nastartovala mobil k focení už byla v talířích a nechtěli půjčit ...
Štítky:
parenthood,
peču vařím
středa 3. dubna 2013
Doma
Po návratu to ve městě vypadalo trošku jarněji. Sněhu jen poprašek.
Rychle jsem navařila a napekla
Pak už jsem se vrhla na krabici/balíček.... z Vlnapu :)) Jako první přišla na řadu opět Lada. Tentokrát písková. Tu si na pléd vybrala MDM. Za pár dnů má narozeniny ;) Zatím mám vyháčkováno něco přes dvě přadena. Plán jsou čtyři, takže bych v pohodě měla dárek stihnout ;)
Lada je tam ještě zelená a cyklámenová - tu jsem si sice představovala světlejší, ale co už? ;)
Rychle jsem navařila a napekla
Pak už jsem se vrhla na krabici/balíček.... z Vlnapu :)) Jako první přišla na řadu opět Lada. Tentokrát písková. Tu si na pléd vybrala MDM. Za pár dnů má narozeniny ;) Zatím mám vyháčkováno něco přes dvě přadena. Plán jsou čtyři, takže bych v pohodě měla dárek stihnout ;)
Štítky:
crochet,
home sweet home,
peču vařím
Klouzačka
Klasická zábava mého dětství. Po cestě ze školy. V parku. Za domem. Kdekoli. Marně jsem se snažila vzpomenout, kdy jsem ji a děti na ní v poslední době viděla. Dokonce jsem zjistila, že moje robátka- teda hlavně ta nejmenší- vůbec netuší, co s ní!:)
Po lehké instruktáži pochopila ;)
Vyčistit
Rozeběh a ...
Sourozenecká klasika - tahle "půlka" je MOJE!
No není tohle retro?! :)
Po lehké instruktáži pochopila ;)
Vyčistit
Rozeběh a ...
Sourozenecká klasika - tahle "půlka" je MOJE!
No není tohle retro?! :)
Štítky:
parenthood,
retro
Březen ...
... za kamna vlezem, duben - ještě tam budem. Tak to asi není nic nového :))
Marně jsem se těšila na jarní lyžování. Se sluníčkem a minimálně plus pěti. Na horách a letos i leckde v nížinách to k téhle idylce mělo daleko. Teploty lehko kolem nuly, občas sněžení a vítr.
Výhodou byly super podmínky pro lyžování. Ne až tak moc lidí, sníh paráda, ceny příznivější než v hlavní sezoně... Jen ta zima. Ani jsem nemohla vystrčit prsty z rukavic pro pořízení dokumentace ;) U MLT se zúročily hodiny strávené na malém kopci a tentokrát kluci svištěli po velké sjezdovce jako draci ;) A velký bod měla akce díky tomu, že jsme byli celá rodinka pokupě a celkem v pohodě ;)
Marně jsem se těšila na jarní lyžování. Se sluníčkem a minimálně plus pěti. Na horách a letos i leckde v nížinách to k téhle idylce mělo daleko. Teploty lehko kolem nuly, občas sněžení a vítr.
Výhodou byly super podmínky pro lyžování. Ne až tak moc lidí, sníh paráda, ceny příznivější než v hlavní sezoně... Jen ta zima. Ani jsem nemohla vystrčit prsty z rukavic pro pořízení dokumentace ;) U MLT se zúročily hodiny strávené na malém kopci a tentokrát kluci svištěli po velké sjezdovce jako draci ;) A velký bod měla akce díky tomu, že jsme byli celá rodinka pokupě a celkem v pohodě ;)
Štítky:
výlety
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)
















