A je to tady! Tak malého jsem nikde nic nenašla. XS je velké :) a chladné dny se blíží. Starý dobrý google....
První pokusy o pletený výrobek , který se zdál pružnější a tím i praktičtější na oblékání, ztroskotaly na nedokonalosti mého pletení. To se asi do smrti nenaučím, aby byly oba okraje, levý i pravý) stejné. Tolik mně to nervuje, že nelze ;(
Takže další návody, háček/y a merino - jasně že růžové - je to přece holčička :))
Několik pokusů a předělávání (velikost, pružnost, ubírání.....), ale nakonec je hotovo.
Modelka, bohužel, chvíli nepostojí
Napadlo mně spásné uplácení (když už to stálo tolik usilí, tak to prostě vyfotím za každou cenu)
Doufám, že časem konfekční velikosti dosáhne. Šít nezačnu. I když "Never Say Never" :)))






.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)







