Minulý týden jsem koupila vázičku - přesně takovou velikost pro narcisky. A dnes při nákupu potravin došlo jako vedlejší produkt i na ně.
úterý 12. března 2013
Další pokus
zahnat zimu :)
Minulý týden jsem koupila vázičku - přesně takovou velikost pro narcisky. A dnes při nákupu potravin došlo jako vedlejší produkt i na ně.
Původně jsem měla v plánu je lépe nanaranžovat, ale pohyb žlutých květů vyvolával ne úplně žádoucí reakce našeho koťátka, tak byla úprava odložena ;)
Minulý týden jsem koupila vázičku - přesně takovou velikost pro narcisky. A dnes při nákupu potravin došlo jako vedlejší produkt i na ně.
Štítky:
home sweet home,
our pets,
shopping
Malé radosti ;)
Už jsem zmiňovala kamarádku zařizující domeček. Dnes jsme spolu vyrazily do tržnice Lipence pro jarní dekorace. Je to kousek za Prahou , jedeme jedním autem, tak stíháme i probrat čerstvé novinky z rodinek ;)
Chvíli to vypadalo, že odjdeme s prázdnou, protože je všude kolem tolik věcí, že člověk neví, co dřív. Pak se váhání prolomilo a nakonec jsme přeci jen nakoupily.
Pelíšky pro kočky sice nemají polstrování, ale koneckonců je to další výzva ;)
Koš na merino! Z toho mám radost velikou. V háčkované tašce se mi všechno motá a papírová krabice mi nepřijde úplně důstojná. Už se těším, až ho zaplním.
Jarní ptáčci mně zaujali barevností - ta světle zelinkavá je krásná - a kombinací s plechovými korálky a srdíčky.
A stuha v jarních barvách na velikonoční věnec....
Chvíli to vypadalo, že odjdeme s prázdnou, protože je všude kolem tolik věcí, že člověk neví, co dřív. Pak se váhání prolomilo a nakonec jsme přeci jen nakoupily.
Pelíšky pro kočky sice nemají polstrování, ale koneckonců je to další výzva ;)
Koš na merino! Z toho mám radost velikou. V háčkované tašce se mi všechno motá a papírová krabice mi nepřijde úplně důstojná. Už se těším, až ho zaplním.
Jarní ptáčci mně zaujali barevností - ta světle zelinkavá je krásná - a kombinací s plechovými korálky a srdíčky.
A stuha v jarních barvách na velikonoční věnec....
Štítky:
home sweet home,
shopping
pondělí 11. března 2013
Necvičil
Škoda. Jednou jsem ho sice při projíždění kolem cvičit viděla, ale včera asi nebyla ta správná příležitost. To nás sluníčko a příjemných 12,5°C vytáhlo na hřiště a procházku. Došlo nejen na houpání a šplhání, ale i na cvičení na posilovacích strojích . Tedy aktivní byli MLT. Já z povzdálí sledovala ;)
Štítky:
parenthood,
výlety
sobota 9. března 2013
Sušení
Takhle skončila kytice oranžových růží. Hlavou dolů! :)
Kdysi jsem měla nasušenou celkem slušnou kytici nastřádanou časem tak po jedné po dvou ve staré kameninové nádobě. Jednoho dne byla tehdy asi dvouletá MDMD velmi hodná, velmi potichu.... Všechny květy do posledního rozdrobila malinkatýma ručičkama.... :))
Kdysi jsem měla nasušenou celkem slušnou kytici nastřádanou časem tak po jedné po dvou ve staré kameninové nádobě. Jednoho dne byla tehdy asi dvouletá MDMD velmi hodná, velmi potichu.... Všechny květy do posledního rozdrobila malinkatýma ručičkama.... :))
Štítky:
home sweet home
Deka "Mixed Stripey" WiP II
Poslední dny mám méně času, ale i tak celkem přibývá. Občas je nutné i párat a znovu ;(
cca 114 x 104
cca 114 x 104
MDŽ
Hned po ránu šup do místní Květinky. Kdo? No jasně, že já! ;) Když už mám ten svátek ....
Ale abych nekřivdila paní učitelce - ta s dětmi pilně vyrobila pro maminky vázy ;)
MLT usoudili, že dvě nepotřebuji a tak LK tu svoji věnoval tatínkovi ;)
No, a když už jsem byla v květinářství... tak něco na přivolávání jara
MLT usoudili, že dvě nepotřebuji a tak LK tu svoji věnoval tatínkovi ;)
No, a když už jsem byla v květinářství... tak něco na přivolávání jara
Štítky:
home sweet home,
parenthood
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)







.jpg)
.jpg)
.jpg)

.jpg)


.jpg)


.jpg)