neděle 28. dubna 2013

Dva týdny

  Nevím proč, ale byly nějak hektické. Začaly návštěvou MDM a společnými nákupy. Jednak oblečení a pak taky pár nových rostlin. Ty bylo potřeba zasadit. Muškáty, barvínek, jiřinky... název toho drobného žlutého jsem zase zapoměla...



 Taky se konečně pořádně oteplilo - něco vykvetlo ;)-


 a přibyl i úklid venku - překlizení záhonů - dvě plné 240l bio nádoby, zprovoznění venkovního sezení - druhé na svůj čas teprve čeká ;) a zase ta okna ;(.
Teplíčko nás - mně a přítelkyni - vytáhlo po dlouhé pauze za "sportem".


 Nakupilo se pár společenských akcí a dost mně zaměstnávala zakázka dvou zahradních plédů, které bylo třeba v termínu odevzdat. To bylo fakt s odřenými zády.

 

Myslím, že Ladu a háček č.5 nechci chvíli ani vidět :))

Moje jaro

  Svoji skříň sice jestě uklizenou nemám - lehko se stydím a snažím se z toho vylhat vším možným důležitějším -  ale už se odměňuji ;)
Trička a turecké kalhoty.


Něco málo ze sekáče. Tričko je geniální úlovek mé oblíbené značky ;)


A lehký - z nějakého důvodu naprosto nefotogenický - kabát na příští zimu ve slevě - nekup to! :)

 
ps - příspěvek byl sepsán už před skoro dvěma týdny. proč nebyl publikován ... netuším :)

čtvrtek 18. dubna 2013

Dáreček

Hele, co mi vyrostlo! :))
Když jsem balíček od kamarádky Haninky - když to tak po sobě čtu, musím upřesnit tu zdrobnělinu -nejsme rozhodně něžná éterická stvoření - tohle vzájemné oslovování vzniklo zhruba před , řekněme, dvaceti lety a už ani nevím proč a asi z nějaké nostalgie v tom pokračujeme :) -  na podzim dostala, už tak nějak nebyl vhodný čas na použití. Minulý týden jsem krabičku objevila mezi dalšími jarnězahradními věcmi a včera oběhla dům a našla místo ;)

pondělí 15. dubna 2013

Setba

Čas od času neodolám a něco zaseju. Pak zjistím, že jsem jaksi líná ty malinký rostlinky přesázet, nechám je jen tak, časem vyhodím a v zahradnictví koupím životaschopné sazeničky. Ta k tomu, tedy zatím  první fázi, došlo i tento rok. Jednak asi před měsícem s chlapečkama a slunečnicema, ale v tom jsem byla takřka nevinně a pak opět minulý týden.
Zasela jsem ikeácké cínie


a hrách

Docela mne překvapilo, že už druhý den se začal klubat ;)


Tohle je pro změnu dýně od chlapečků ze školy.


 Kdo ví, třeba se chytí ;) Tu suchou růži (z nedávného příspěvku) tam zasadil LP, aby to vypadalo veseleji ;)

Inspirace

Dorazilo nové číslo časopisu!!  Zatím jsem stihla jen prolistovat. Už se těším až budu mít čas :))


Hlavně, aby v té době nebylo už archívní :))

Zahadní pléd III

Cyklámen. Už makám na dalším. Původně měl být pro mně, ale asi skončí u MDSiL. Při předávání dárků tak nějak slovo dalo slovo :)


Fotka je z pátku. Včera večer fotit nešlo. Mám vyháčkováno přes dvě přadena, takže jsem za půlkou!! ;)

čtvrtek 11. dubna 2013

Zahradní pléd

Pískový. Pro MDM k narozeninám.
Hotovoooo!