Taky se konečně pořádně oteplilo - něco vykvetlo ;)-
a přibyl i úklid venku - překlizení záhonů - dvě plné 240l bio nádoby, zprovoznění venkovního sezení - druhé na svůj čas teprve čeká ;) a zase ta okna ;(.
Teplíčko nás - mně a přítelkyni - vytáhlo po dlouhé pauze za "sportem".
Nakupilo se pár společenských akcí a dost mně zaměstnávala zakázka dvou zahradních plédů, které bylo třeba v termínu odevzdat. To bylo fakt s odřenými zády.
Myslím, že Ladu a háček č.5 nechci chvíli ani vidět :))

















