čtvrtek 31. prosince 2015

Šup a je to!

Aneb to je hned :) 
Teplé povánoční počasí mělo , kromě nevýhody nedostatku sněhu pro lyžaře, určitě spoustu výhod. Bezproblémové silnice pro přesuny příbuzných, optimistické, pro ty které je stihly umýt i uspokojující, výhledy z okna na prosluněné okolí, skvělé podmínky pro venkovní spalování zvýšeného příjmu kalorií a hlavně pro okamžité vyzkoušení dárků, které jsou určeny na jarni a letní období . Zatímco používání super nového pogo sticku, který Ježíšek přinesl pro LK probíhá bez zranění i národohododářských ztrát, trénování LP  na loňském bratrovu skatebordu nebylo tak bez následků ;) ani nevím, jestli mám dost lepidla :)




pondělí 28. prosince 2015

CSB WiP


136 čtverců. Zatím není úplně jasné, kolik jich bude, ale určitě už moc nezbývá ;) - tedy vzhledem k celkovému počtu :)
Pak začne ta neoblíbená práce - zatahování koců příze. To jsem zase předsevzetí, že každý čtverec okamžitě zakončím, nedodržela a velkou většinu nechala jen tak ;(
No a potom přijde sice zábavnější, ale těžký úkol - vymyslet lem ....

neděle 27. prosince 2015

Ready?

Tak jako každý rok byl koupen trochu s předstihem, protože už pár měsíců je potřeba zapisovat některé schůzky, turnaje, volna, lékaře ...
Takže u nás může další rok začít ! ;)




pátek 25. prosince 2015

Veselé povánocích ;)

Jupíííí!
Všechno klaplo, nic jsem nezapomněla, nepřipálila, nikdo nespokl kost, všichni byli - snad- spokojeni ;)




Tak zase za rok! ;)

pondělí 21. prosince 2015

Venku

je jako na jaře ;) Teda dneska zrovna ne - dnes je tu dooost pošmourno. Zataženo, poprchává... Nic moc, ale když jsem fotila venkovní výzdobu bylo daleko lépe a veseleji ;)  když už tedy není opravdová zima s křupajícím sněhem pod nohama, tak to už jsem opravdu pro sluníčko a deset nad nulou. Vánoce  nevánoce :)











pátek 18. prosince 2015

Dárečky

Jedeeeem :)
MLT byli se školou ve svíčkárně. I spolu už jsme tam několikrát byli, takže jim to šlo jako po másle ;)


A já? Klasika - háčkuju :)) Cokoli je před Vánoci lepší dělat než třeba uklízet ... 
Soviček bylo o dvě víc, ale šly do světa tak rychle, že jsem nestihla vyfotit ;)




úterý 15. prosince 2015

Předposledni slavení ;)

Sice proběhlo už minulou neděli, ale pro pořádek musím zaarchivovat dort , který mi vlastnoručně vyrobila MDN ;)

Kolem dokola byla celá moje rodinka včetně zviřátek :)







Dnes bude už opravdu poslední " mejdan " .  Taková lehká trojoslava . Já jsem se narodila prvního, jedna moje švagrová třetího ( stejně jako později MDMD) a letos v létě k nám přibyla další švagrová s datem druhého :))