pátek 27. října 2017

Bolšaja těchnika

Už týden jsme doma bez wifi. Poskytovatel po dlouhých  tahanicích, kdy nejdřive sliboval, pak dával ruce pryč od vlastního rok starého a tím pádem patřičně zastaralého zařízení, přišel s okatě nepřijatelným řešením  - nový modem za sedm tisíc a poté měsíční paušal patnáct set 😱
  Takže rychlý průzkum trhu , pořízení jiného zařízení... nyní jsme ve fázi hledání někoho, kdo to zprovozní .
А ve volných chvílích honíme spojení, kde se dá. Lokální kavárna, shopping mall, lobby úřadů, fastfoody ... 😂😂


t.č. moje kancelář 😉


čtvrtek 19. října 2017

Počasí 🚴♀️

se mě snaží dostat 😉
Včera fakt nic moc ...


Dnes - po dopoledním mrholeni - se to trochu vylepšilo ...


A protože jsem velký tvrdý Marvin a jen tak něco mě neodradí 😀, tak jsem překonala 5500 😉
Už jen 500 km 😀


středa 18. října 2017

Cookies

à la N. 😉

Prý sušenkové 😀 
Začínám pochybovat, že někdy to budou " ty pravé" 😀

pondělí 16. října 2017

Budou !!

Vím, že je to nevyhnutelné, no včera mě v ikea fakt dostali. 



Tohle mě vyděsilo hned nad schody a u pokladen byla klasika - hromady ozdob a světýlek ....

Ještě nechci , ještě mám spoustu jiných věcí k užití si ... švagrovi bude śedesát, synovec se žení, budou podzimní prázdniny, halloween, čtvery další narozeniny..., pak teprve tak nějak advent . Času fůra. Nebo ne?

Babí léto 🚴♀️

Nádhera, nádhera, třikrát nádhera ! 😍
Tohle počasí miluju - tedy hned po tom opravdu letním 😉




5400 😀




sobota 14. října 2017

Splněno 🛒

Kalhoty a kabát - tedy trenčkot ;)


... nějak se mi to nakupování zalíbilo 😂😂

pátek 13. října 2017

Podruhé

Když jsem před nějakým časem dostala knížku Snadné háčkování, jedna z věcí, které jsem podle návodu v ní vytvořila byla taška. No a teď jsem se rozhodla uháčkovat další ;) Přízi jsem měla doma a tak to šlo celkem šup šup. Jen s počítáním sem měla problém, takže ucho jsem musela předělávat neb jsem se sekla a bylo o dost jinde :))