čtvrtek 10. ledna 2019

Povánoční dieta

MDOD dnes odjela a  tak jsme ještě předevčírem  honem “museli” stihnout oblíbenou chorvatskou restauraci . Zadání jako vždy - čtyřikrát grilovanou chobotnici 😉 







3 komentáře:

  1. Já si taky dávám vždycky v lednu, někdy i v únoru lehčí jídelníček. Přes ty Vánoce je to opravdu obžerství :-D . Kdo by těm všem dobrotám ale odolal :-D . Letos jsem k úpravě jídelníčku přidala i cvičení, protože jsem si pod stromeček nadělila rotoped a jezdila jsem na něm poctivě každý den, dokud se neudělalo venku hezky. Teď jezdím na kole venku, to mě baví víc, ale přes zimu zase "přesedlám" na rotoped, abych se udržovala ve formě :-) .

    OdpovědětVymazat