Žluté zbylo víc ;)
neděle 19. června 2016
sobota 18. června 2016
Oranžová taky ;)
No nekup to! Za třicetdevětdevadesát ;)
Vaflový vzor jsem si tedy musela znovu vyhledat ( kdysi jsem si ho jen tak treninkově zkoušela), ale je celkem easy, tak to bylo rychlé ;)
"Eko" hadříky jsou sice prima, ale vzhledem k tomu , že nestíhají uschnout, budou, obávám se, rychle "zasmrádat", tudíž je budu muset často prát a to tedy zase není moc "eko" ...
Štítky:
crochet,
home sweet home,
home sweet home
čtvrtek 16. června 2016
Žlutá je dobrá
Včera jsem u pokladny v supermarketu adoptovala lehko zvadlou gerberu . Krásně se vzpamatovala a barevně ladi s kuchyní ;)
Jsem zvědavá, jak bude plnit svoji funkci hadříku na nadobí. 100% bavlna Catania. Pokud se osvědčí mám nakoupeno na další ;)
Štítky:
crochet,
home sweet home,
home sweet homw
středa 15. června 2016
Konečně
Můj nejbližší dobře zásobený obchod s textilní galanterií je poslední dobou úplně mimo použitelné směry a jjezdit tam jen kvůli tomu se mi nechce. Proto, částečně, váznou mé háčkovací aktivity ;) V pondělí jsem cestou do hospody ( na sraz s hooodně bývalými kolegyněmi) náhodou narazila na obchod. Výběr stoprocentně bavlněných přízí byl sice minimální a cena - padesátdevět za pět deka mi taky přišla zbytečně vysoká, ale moje barvy měli, tak jsem koupila.
Včera proběhl první nástřel vzorků ;)
úterý 14. června 2016
neděle 12. června 2016
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)



























