Ne že bych bilancovala nebo tak něco 😀... jen dneska byl čas a LK se nechal přemluvit a vyrazil se mnou . Po patnácti letech si nové nádobí už fakt zasloužím ...😀
Staré půjde do charity a já se raduju ! 🙃
... co v tobě přebývá?
Advent, Vánoce, Silvestr a tím pádem i celý rok ;)
Na začátku byla kávička v oblíbené kavárně a vaječný koňak jako dáreček pro věrné
Pak už všechno běželo jako každý rok. Pravda bylo to trošku komplikovanější přítomností MLT, ale nebylo to tak hrozné - škola , byť distanční , je celkem zaměstnávala ;) , takže jsem stačila jen být provianťákem ;)
Cukroví, dárečky, procházky ...
Dočkali jsme se ! :)
Poslední večer v roce jsme strávili s novým (adrenalinovým) dárkem ...
Všichni vypadali spokojeně ;)
# 41 Anders De La Motte - Podzimní případ
# 42 Jossi Adler Olsen - Vzkaz v láhvi