úterý 7. července 2015

Frappé


O horkém víkendu jsem sice s přemýšlením měla lehko problém - opravdu jsem až tak líná, ale mlsná mně honila... Jak jsem tak šmejdila po kuchyni, vzpomněla jsem si, že máme stroj na frappé!! :)) Sice je uložen na celkem dosažitelném místě, ale tak dobře, že během roku nepřekáží a tak na něj jen zřídkakdy padne oko. Jo jo, ve vymýšlení alibi jsem dobrá...
  Kdysi, asi tak před čtrnácti lety , nám kvůli němu málem uletělo letadlo z Kréty. To bylo tak - frappé nám tam už při první návštěvě moc zachutnalo, hlavně to s baileys místo mléka ;). Rok na to jsme v Chanii našli obchůdek, ale nechtěl se nám nosit balík a tak že až cestou na letiště. Ke krámku jsme trefili bez problémů, ale pak jsme se nějak zamotali a bylo to! Stresík jak vyšitý. To , že bez nás neodletí nebylo tak úplně jisté i když přátelé ze zájezdu věděli, že jsme na cestě. Sice jsme měli časovou rezervu na vrácení auta, ale na letišti už jmenovitě vyzývali poslední cestující a opět jsem zažila, že je možné dobíhat letadlo :)) Nebylo to totiž s MDH poprvé ani naposled ;)
  Přístroj jsem fofrem omyla a ledové kafíčko bylo na to šup. S mlékem ;) Na likér jsem v té euforii zapomněla.3 komentáře:

 1. Nádhera. Až Tě zas někdy navštívím, prosím si.

  OdpovědětVymazat
 2. Tedy takovým přístrojem bych také nepohrdla :o)
  Martina

  OdpovědětVymazat
 3. Zrovna vcera som mala, ale klasiku zo sejkra :-)

  OdpovědětVymazat