středa 22. března 2017

Jarní prázdniny 🎿🏂

Když jsem na podzim zapisovala do diáře termín, trochu jsem zapochybovala o programu i destinaci... V průběhu zimy jsem názor poopravila a začala nabývat přesvědčení, že to klapne ;)
Cesta v pátek odpoledne se zúženíma na silnici a kocourem náchylným na prudké zatáčení sice trvala skoro tři hodiny, ale přežili jsme - dokonce bez zvracení :))


Od prvního dne sluníčko a tím pádem i příjemná teplota.


Kvalita sněhu sice nic moc (pro starší ročníky), ale tři hodinky se od rána daly ;) LK se, vzhledem k bolavým kolenům, sportování neúčastnil, ale poctivě se v té době staral o domácnost (nákup mléka na kakao) a Suri. LP pro tentokrát opět vyměnil lyže za snowboard a dost si to užíval.   MDMD na lyžích vypadala taky spokojeně. Já a MDH tak nějak zápasíme o dojezd ve zdraví :))
   Odpoledne jsme se procházeli - nechyběla kontrola Mumlavského vodopádu.


Dost jsme četli a hráli společenské hry.


Změnili dekoraci nad postelí.


V sobotu - den příjezdu Krakonoše v rámci tradičního loučení se zimou - nás ráno při pohledu z okna čekalo překvapení ;)


Pak ale začalo pršet resp. lilo jak z konve. Takže po obědě rychle kouknout na vládce hor, ochutnat nezbytnou cukrovou vatu a bramborové lupínky, shlédnout co to z programu, koupit slepičku ;)


 a pak už jen přihodit mokré bundy do naloženého auta a hurá domů.

5 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. přesně tak ;) jen uklidit jsem nestihla - jedu to zítra napravit ;)

   Vymazat
  2. Cas pre seba mam najradsej aj prespis?

   Vymazat
  3. Jojo ;) jedu až zitra odpoledne - cestou odevzdám LP na soustředění ...v pátek fičím domů

   Vymazat