Počasí lákalo už včera, no dopoledne jsem absolvovala “ maratonových “ osmdesát minut na páse a usoudila jsem , že sportu bylo na jeden den dost. Místo toho jsem , po dietní tresce k obědu , klukům vyrobila mámino 😉 tiramisu , pro MDMD jsem upekla apple pie a k večeři slanou trhací buchtu ...
Dnes ráno přišla sms o zrušení lekce heatu ( asi se mi spolusportovkyně rozprchly na jarňáky), tak jsem připravila těsto na zítřejší cookies, upekla carrot cake .... dohustila pneumatiky a ...
ujela prvních letošních třicet kilásků 😀