Zobrazují se příspěvky se štítkemvylety. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemvylety. Zobrazit všechny příspěvky

čtvrtek 29. srpna 2019

Den čtvrtý

Před třiadvaceti lety jsem měla dost jiné starosti ...
no dnes ráno šup na autobus a pak svižně do Polska na borůvky pro robátka doma 😀 ( MDH šel / jel na houby)Po půldruhé hodince sbírání jsem se vydala k domovu . Času bylo dost ( odjezd by naplánován na “po obědě”) , tak jsem jen tak šla (žádné statečné zkoumání lesů - to zas ne 😀 ) po mně neznámých lesních cestách. Nebyly úplně turisty prošlé , tak se dařilo a hub jsem nakonec - bez jediného průniku hlouběji do lesa - přinesla domů víc 👍🏻 ( hŕibky, poddubáky i klouzky)
 
 
Byla smaženice , krájeli jsme a krájeli , takže sušíne, kde se dá ... Po bouřce s krupobitím jsem vyběhla na rychlý nákup , aby k večeři  mohly být houbové řízky.
 
A změnili jsme plán - odjezd odsunut  na zítra a to jen můj - MDH zůstává sušit 😀
Happy Wedding Anniversary!😉