Už na podzim jsem podnikli pát výletů s kamarádkou ze školky, její mladší sestrou a samozřejmě maminkou. Tatínky necháváme doma ;) Celou zimu jsem se těšila na zahájení sezony. E vygooglila několik tipů a nakonec jsme vybrali Kokořínsko. Super, téměř, nenáročná procházka lesem kolem obce Želízy a obídek v také nenáročné restauraci :) Výstup na samotný Kokořín jsme už nestihli, ale to ani nebylo v plánu.
středa 25. dubna 2012
pondělí 23. dubna 2012
Marble Cake
Jak tak knížečka ležela na kuchyňské lince, zalistovala i MDOD. Do oka jí padla obdoba mramorové bábovky. Tu prý jsem naposled dělávala, když byla malá a proč prý ji už nedělám. Nezbylo než prozradit, že tehdy jsem ji pekla s kamarádkou krabicí od dr.Oetker ;) Že prý podvod! :))
Tak jsem tedy přečetla, co je potřeba, zkontrolovala skříňku s potravinami a dala se do toho. Povedla se! Dokonce jsem, i na rozdíl do mafínů, ke kterým při počtu dvanáct stihnu většinou sotva přivonět, stihla i ochutnat ;) Určitě nebyla naposled..

Tak jsem tedy přečetla, co je potřeba, zkontrolovala skříňku s potravinami a dala se do toho. Povedla se! Dokonce jsem, i na rozdíl do mafínů, ke kterým při počtu dvanáct stihnu většinou sotva přivonět, stihla i ochutnat ;) Určitě nebyla naposled..
Štítky:
peču vařím
Jam Doughnut Muffins
Konečně přišla ke slovu knížečka Easy baking ;)
Dlouho sice nebyly tak nadýchané jako na obrázku a hlavně nevyběhly na středu. Nevím, jestli to není těmi silikonovými košíčky. Aspoň je důvod zkusit to znovu a a bez nich ;)
Dlouho sice nebyly tak nadýchané jako na obrázku a hlavně nevyběhly na středu. Nevím, jestli to není těmi silikonovými košíčky. Aspoň je důvod zkusit to znovu a a bez nich ;)
Štítky:
peču vařím
Nestíhám
Už zase. Tedy přesněji řečeno - nestíhám všechno, co bych chtěla. Jasně , že hlad tu nikdo nemá, ani nechodí ve špinavém... Je to vlastně každý rok na jaře stejné. Ke každodenní rutině přibude všechno "to venku". Na zahradě výsadba, zalévání, zametání, dekorace a strašná chuť si sednout na sluníčko a chvíli číst nebo aspoň vypít kavičku. Výlety a procházky s dětma, tedy s MLT - starší o to už moc nestojí ;)
Letos jsem přidala i nové hobby. To teda asi není úplně správný výraz, protože v překladu to je záliba a to v mém případě trošku skřípe. Tak dejme tomu , že náplň ... aktivita ... nutnost ?? Zkrátka jsem se před kamarádkou zmínila, že bych potřebovala zlepšit kondičku a ona na to, že dlouho uvažuje o chůzi s hůlkami. Já na to - hůlky mám. Ona - já si na zítra půjčím. A tak minimálně jednou týdně vyrážíme na zhruba dvouhodinkový pochod ostrou chůzí po místním lese. Žádná super technika, ale beru to tak, že aspoň to! ;)
les je zatím opravdu jarní
a když nemám foťák prohání se po okolí srnky a veverky, fotit se chtěly jen kachny a to ještě ne moc ochotně ;)
Letos jsem přidala i nové hobby. To teda asi není úplně správný výraz, protože v překladu to je záliba a to v mém případě trošku skřípe. Tak dejme tomu , že náplň ... aktivita ... nutnost ?? Zkrátka jsem se před kamarádkou zmínila, že bych potřebovala zlepšit kondičku a ona na to, že dlouho uvažuje o chůzi s hůlkami. Já na to - hůlky mám. Ona - já si na zítra půjčím. A tak minimálně jednou týdně vyrážíme na zhruba dvouhodinkový pochod ostrou chůzí po místním lese. Žádná super technika, ale beru to tak, že aspoň to! ;)
les je zatím opravdu jarní
a když nemám foťák prohání se po okolí srnky a veverky, fotit se chtěly jen kachny a to ještě ne moc ochotně ;)
Štítky:
ze života
středa 11. dubna 2012
Modrá deka WiP 2
Po delší pauze jsem se o víkendu dostala k pokračování. Čtverečky celkem hezky přibývaly. Dnes nastalo přepočítávání ;)
A to důkladné
99 kusů!
Odpočinek
100 :)) a každý jiný!
Teď ještě promyslet, jak velká deka bude a kolik je potřeba dotvořit.
A to důkladné
99 kusů!
Odpočinek
100 :)) a každý jiný!
Teď ještě promyslet, jak velká deka bude a kolik je potřeba dotvořit.
Kraslice
Zase jsem jednou myslela... Nevím, kolikrát jsem při předvelikonočním nakupování prošla kolem barev na vajíčka. Snad pokaždé mi na ně padlo oko a pomyslela jsem si - ty doma mám. Neměla. Zjistila jsem to v neděli ráno a do obchodu se mi ale vážně vůbec nechtělo. Povolala jsem tedy do akce MDOD. Fixy jsme sebrali chlapečkům ;)
Dopadlo to celkem hezky a změna je život, ne? ;)
Dopadlo to celkem hezky a změna je život, ne? ;)
Štítky:
home sweet home
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)
