pondělí 9. září 2013

Malý krok pro lidstvo,

velký skok pro mně. Pořídila jsem si roční jízdenku na MHD :) Ne že bych hodlala přestat jezdit autem. To rozhodně ne! ;) Největším motivací asi bylo to, že bych chtěla na MHD převést MLT. Mají to do školy dvě zastávky. U zastávky přechod pro chodce, ráno s policajty, takže pohoda.  Jen někdo to s nima musí párkrát zkusit. No a dát dvacet čtyři korun každé ráno a odpoledne se mi nechce. Mělo by to teoreticky mít i další výhody. Do centra od nás buď musím parkovat někde v OC, pak je to metrem levnější, ovšem s rizikem, že přetáhnu a budu platit parkování, nebo jedu od nás busem a to zase platím třicetdva - tam i zpět ;( Zkrátka se těmto přesunům vyhýbám resp vyhýbala jsem se. Teď už nemusím ;) Uvidíme, jak to budu využívat...


Budu dělat čárky, abych věděla jestli projezdím nebo prodělám :))

btw Co vím určitě je, že nevydělám... když už jsem byla zařizovat jízdenku  kousek od obchodu, provedla jsem kontrolu brýlí ... a měli!!!!


Ještě jsem stihla kadeřnici - lehko zkráceno ;)

6 komentářů:

  1. Brýle jsou nádherný - ujetý - tak jak to mám ráda. A účes - skvělý. Už se těším, jak tu tramvajenku (tak se tomu říká u nás) spolu využijeme.

    OdpovědětVymazat