pátek 1. listopadu 2013

Podzimní prázdniny

Tak se to nějak seběhlo, že dlouho nebyl konkrétní plán, až to vyšlo tak, že MDOD doma, MDMD k babičce - poprvé sama vlakem ;) a my s MLT na hory. K tomu nám vyšel i spolužák a kamarád Š.
  Počasí nebylo nijak úžasné, ale mohlo být i hůř ;) Aspoň vítr moc nefoukal ... Teda vlastně vzhledem k tomu, že jsem samozřejmě jeli vyzbrojeni draky, trošku fouknout  na pár hodin mohl ... :)
   Každopádně jsme prochodili Harrachov křížem krážem a to dokonce několikrát, proběhli Liščí stezku, zkontrolovali Mumlavský vodopád a zdolali - letos pěšky podruhé - Čertovu horu.

  Voda byla neskutečné lákadlo - i jedna z šesti nožek to odnesla namočením až po kotník ;)


  Ani já neodolala. Jen jsem to zvládla za sucha ;)


  Vedle hornického muzea kluci dolovali "drahokamy" -"mami, hlavně to vyfoť, to je poklad"


  Svištěli na bobovce


  Z vyhlídky na mamutovi  se rozhlíželi po kraji


  Objevili bukvice :))

 I sluníčko vykouklo - k večeru ;)Závěrečný vydatný oběd složený z dospěláckých porcí a završený horkými malinami byl hned po jedenácti kilometrovém pochodu a chvíli na to jsme vyrazili domů... Jihovýchodní spojka byla trošku ucpaná, MDH trošku spěchal na tenis. Já asi  trošku víc řezala zatáčky... No, co se budu vypisovat - auto teď mám čerstvě vygruntované a voňavé :)

4 komentáře:

  1. Téda vy jste si krásně užívali:-))

    OdpovědětVymazat
  2. Perfektny mini break, utahat seba a decka ako macence na cerstvom vzduchu, dobre sa najest, hory na jesen, to je nadhera, hned by som isla!

    OdpovědětVymazat
  3. jj - sice jedna na čtyři chlapy bylo dost náročné a ten závěr mně dorazil, ale mělo to něco do sebe ;)

    OdpovědětVymazat