MDH dlouho loudil něco citronového, limetkového ... zkrátka “kyselého”. Bylo to tak dlouho, že už jsem to ani nevnímala 😉 , navíc bylo jasné , že MLT cokoli takového ani neochutnaji 🙄 Když jsem nedávno hledala návod na cheesecake , vykoukl na mě lákavý
obrázek . Trochu mě odrazovalo použítí želatiny, ale na druhou stranu jsem to brala jako výzvu 😀
Spodní vrstvu z mandlí, kokosu, medu a kokosového oleje jsem vyfotit nestihla . Druhá je mnohem zelenejší než na obrázku ( asi není avokádo jako avokádo - určitě minimálně co se hmotnosti týká )
Třetí, do které byl postup s práškovou želatinou jiný (?) pro změnu neztuhla. První výkroj se tedy fakt nezdařil 😀
Další kousky už byly lepší . Za chuť jsem byla pochválena slovy “ no konečně ). Osobně bych vypustila ten kokos a příště dám méně limetkové šťávy ( ani limetka neni jako limetka 🙄)