sobota 10. května 2014

Prodloužené víkendy

Díky ředitelskému volnu opravdu pořádně . A hned dva za sebou ;)
Minulý týden počasí nevyšlo skoro vůbec a navíc bylo potřeba pozvat dělníky, natřít venkovní prkna a pár věcí dát do pořádku i uvnitř. MLT se zabavili se spolužáky ze sousedství a kočky hned využily dočasného umístění venkovních křesel v teple domova ;)


V týdnu zahájila MDOD maturování a mně provoněla kuchyň cestou ze školy ukradeným šeříkem. Konvalinkám jsem v květinářství neodolala já ;) 


Předpověď počasí sice nebyla úplně ideální ani na tohle volno, ale odhodlání k výletu bylo silnější. Chlapi ve čtvrtek dopoledne stihli prohlídku depa metra a hned po obědě jsme vyrazili směr Krkonoše. První zastávka byla hned při výjezdu z města - zmrzlina u McD. Druhá zámek Hrubý Rohozec. Čekání na čas prohlídky jsme strávili v přilehlé zahradě velmi rozumných rozměrů. Ani zámek není nijak rozlehlý, takže exkurzi zvládli i naši dost neposední chlapečkové.
V Harrachově došlo samozřejmě na čtení i na Mumlavu :)V pátek jsme cestou zpět zastavili v muzeu mladoboleslavské škodovky.


Ani jsem netušila, že se pokoušeli i o takhle závodní model ;)

 
Dnes máme oddych doma, ale trošku mě mrzí, že pokud se nepochlapíme a dnes nebo zítra nevyrazíme, už nestihneme výstavu motýlů v botanické zahradě ;(

6 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. ted se budu dva dny vzpamatovávat :))

   Vymazat
 2. Kocky su skvele! Tie auticka vyzerali tiez super!

  OdpovědětVymazat
 3. to muzeum mají moc hezky udělané... chlapečky sice nejvíc zaujaly výtvory Davida Černého ve vedlejsím sále, ale aspoň něco :))

  OdpovědětVymazat
 4. Teda vy jste si to volno užili:-))

  OdpovědětVymazat